Miło nam poinformować, że objęliśmy patronatem medialnym, kolejną- 3 edycję Szkółki Karpiowej z Rekinami.

Na łamach portalu i FB będziemy na bieżąco informowali Was o tym przedsięwzięciu. Na początek kilka słów od Organizatora, pana Wojciecha Czapli:

Trzeci rok z rzędu, z jeszcze większym rozmachem i planami, po Waszych prośbach ogłaszam wszem i wobec – tegoroczna impreza odbędzie się w terminie 27 czerwca – 01 lipca 2018 roku na łowisku „Złów i Wypuść” o nazwie Miejsce Kłodnickie (Jezioro Miejsce Kłodnickie – MK) w Kędzierzynie – Koźlu.

Przedsięwzięcie adresowane jest do wszystkich zainteresowanych. Niezależnie od miejsca zamieszkania (cała Polska), przynależności kołowej (wszystkie okręgi) i wieku (dzieci i wszyscy „młodzi wiekiem”). Zapraszam wędkarskie rodziny zainteresowane rozwojem, kreatywnością i odpoczynkiem na łonie przyrody. Szkółka karpiowa to nie zawody wędkarskie a pięciodniowy cykl rekreacyjno – edukacyjny połączony z biwakowaniem, zabawą i sportem. Co najistotniejsze udział w imprezie jest bezpłatny!

Ilość miejsc jest ograniczona wielkością łowiska i jego możliwościami to 10-u rodzinnych reprezentacji, których liczebność może być także różna. Natomiast ważne, aby wśród każdej reprezentacji były wędkujące dwie osoby – zasady organizacyjne zostaną omówione w osobnym regulaminie. Natomiast w samych zajęciach, które przeprowadzane będą dwa razy w ciągu dnia, uczestniczyć będą mogli wszyscy zainteresowani (wcześniejsze zgłoszenie jest bardzo mile widziane).

Czerwcowe działania połączą w organizacji dotychczasowych partnerów: Szkółkę Wędkarską Rekiny Dziewiątki (wraz z Publiczną Szkołą Podstawową nr9 z Kędzierzyna – Koźla), Koło PZW Azoty-Kędzierzyn-Koźle, Sekcję Karpiową Azoty oraz (co nowe) Okręgową Komisję Ochrony Wód a także Komisję ds. Młodzieży Okręgu Opolskiego.

Edycja Pierwsza z roku 2016 – https://www.facebook.com/pg/PZW.Azoty/photos/?tab=album&album_id=1081682761915499

Edycja Druga z roku 2017 – https://www.facebook.com/pg/rekinydziewiatki/photos/?tab=album&album_id=1108336852644091

TEGOROCZNA NIESPODZIANKA – sobota 30 czerwca będzie dniem bardzo szczególnym informacje podane zostaną w osobnym poście. Rąbek tajemnicy uchylony 
Udostępnianie niniejszej informacji jest bardzo mile widziane Zapraszam wszystkich serdecznie. WĘDKARSKIE RODZINY ŁĄCZMY SIĘ!

Z wędkarskim pozdrowieniem: „Wodom cześć”
W. Czapla