Alkofishing

Karpiarze to dość specyficzna grupa wędkarzy. To też specyficzne podejście do wędkarstwa. 🙂 Oprócz samego łowienia, a czasem tylko oczekiwania na branie, mamy sporo czasu na inną działalność. Ryby nie biorą, bo wiatr nie taki, bo pełnia, bo ciśnienie kiepskie, bo są na tyle często kłute, że są już mądrzejsze od wędkarza, a zasiadki trwają długo i coś w tym czasie trzeba robić. Mamy czas na integrację (nieodzowne wizyty u “sąsiadów”), biwakowanie czy też szeroko pojętą biesiadę. Z racji wolnego czasu celebrujemy posiłki, a czasami po posiłku zdarza nam się wychylić kieliszek czy dwa – na lepsze trawienie oczywiście.

Chciałbym zaprosić Was na nową grupę na Facebook-u – ALKOfishing czyli (prawie) kulturalne picie na rybach. Tematyka grupy jak sama nazwa wskazuje dotyczy wędkarstwa, ale też kulturalnego i odpowiedzialnego degustowania napojów wyskokowych. Nacisk kładę tu na słowo klucz – odpowiedzialnego. Nie jest to grupa dla wyczynowców, którzy spożycie traktują jako zadanie nadrzędne, ale są też na grupie mile widziani. Celem edukacji i zmiany nastawienia 🙂

Grupa ma mieć luźny i humorystyczny profil. Rolą administracji będzie tego pilnować. Zero spinek, zero złośliwości – sami wiecie, że sporo tego w Internecie. Zapraszamy https://www.facebook.com/groups/5472902366135100.

Autor: SuperGrover