Kilkudziesięciu wystawców, liczne, prelekcje, konkursy i ponad cztery tysiące odwiedzających – tak w skrócie wyglądał pierwszy dzień Targów Wędkarskich CARPATHIA FISHING w G2A Arena

Debiut targów, czyli nowej imprezy wędkarskiej na Podkarpaciu od samego początku budził ogromne zainteresowanie zarówno w branży, jak i regionie. Wszyscy byli ciekawi samego wydarzenia oraz tego, czy targi okażą się ciekawą alternatywą spędzania czasu poza sezonem wędkarskim.
Pierwszy dzień pozytywnie zaskoczył wszystkich. Już przed godziną 10:00 pod drzwiami G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowego czekali pierwsi uczestnicy, by na sali wystawienniczej zobaczyć wędkarskie nowości i zintegrować się z całą wędkarską „bracią”. Ekscytujące pojedynki o najdalszy i precyzyjny rzut wędką, zwycięstwa, jak i porażki, prelekcje i szeroki asortyment wędkarski tworzyły klimat I Podkarpackich Targów Wędkarskich CARPATHIA FISHING. Świadczą o tym głosy uczestników oraz wystawców. Na samym początku byliśmy lekko podłamani, ale z upływem kilku pierwszych godzin, powiem szczerze, jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Zaczyna się takie nasilenie uczestników, że mogę ocenić wydarzenie na piątkę z plusem. Do szóstki jeszcze trochę brakuje, ale jest fajnie, jest frekwencja, cały czas się coś dzieje – mówi Grzegorz Zuber prezes Koła Wędkarskiego nr 5 „Łowca”, wystawca. Carpathia Fishing to super targi. Razem z tatą kupiliśmy przynęty i zobaczyłem bardzo dużo stoisk – dodaje 9-letni Krzyś, uczestnik targów.
Zapraszamy do obejrzenia informacji i uczestnictwa w drugim dniu Podkarpackich Targów Wędkarskich CARPATHIA FISHING.

Ważne informacje:
Termin: 16-17 lutego, godziny od 10:00 do 17:00
Miejsce wydarzenia: G2A Arena, Jasionka 953
Bilety wstępu (dostępny na http://g2aarena.pl/wydarzenie/carpathia-fishing/ oraz do kupienia na miejscu.
Ceny biletów:
– normalny: 12 zł
– ulgowy: 7 zł (obowiązuje uczniów i studentów)
– dzieci do 12 roku życia: bezpłatnie

Osoby do kontaktu:

Karolina Szpunar
Specjalista ds. Marketingu i PR
Tel. +48 792 799 121, e-mail: karolina.szpunar@cwkoperator.pl

Edyta Rzewuska
Rzecznik Prasowy
Tel. +48 660 573 337 e-mail: edyta.rzewuska@cwkoperator.pl