Główki Robinson Titanium

Dostępność nowych wzorów i modeli miękkich przynęt, a także ich różnorodność sprawiły, że miłośnicy łowienia na spinning coraz chętniej rozglądają się za nowymi główkami jigowymi. Wychodząc naprzeciw tym trendom, firma Robinson postanowiła wprowadzić na rynek serię główek jigowych, które od jakiegoś czasu są już do dyspozycji wędkarzy.

Główki Robinson Titanium – charakterystyka ogólna

Główki jigowe Titanium wyróżniają się solidnym i wydłużonym hakiem, dzięki czemu mogą być używane nawet do stosunkowo długich przynęt.Hak zrobiony z tytanu charakteryzuje się sprężystością i wytrzymałością, a długie ostrze typu Needle Point jest bardzo ostry. Dzięki przedłużonemu grocie, zacięcie ryby jest pewne, a mikrozadzior nie kaleczy ryby. Proporcje główki, kołnierza i wielkości haka są dopracowane. Główki są wykonane ze specjalnie utwardzonego ołowiu, a haki z wysokogatunkowej stali, co gwarantuje precyzję wykonania. Do dyspozycji wędkarzy jest osiem różnych rozmiarów haka w jedenastu wagach, co pozwala na dobór odpowiedniej wielkości i ciężaru do miękkiej przynęty.

Główki Robinson Titanium – czy warto kupić?

Podczas łowienia drapieżników jednym z najważniejszych elementów całego zestawu jest główka jigowa uzbrojona w bardzo dobrej jakości hak. Niemal wszystkie miękkie przynęty Marcina Kotowskiego uzbrojone są we wzmocniony hak Robinson Titanium.

Główki jigowe Robinson Titanium — przeznaczenie i użytkowanie nad wodą

Główki jigowe z tej serii wyróżnia:

– precyzyjnie wykonany cienki kołnierz,

– przedłużony i wzmocniony trzonek,

– ostrze typu needle-point,

– obecność mikro-zadziora.

Główki jigowe Robinson Titanium – opinia

“Niezależnie od tego czy łowicie okonie, sandacze czy szczupaki, to szeroka gama dostępnych wielkości haków oraz gramatur pozwoli Wam je dobrać na każdą sytuację. Główki są wyprodukowane ze specjalnie utwardzonego ołowiu, a haki z wysokogatunkowej stali. Całość wyróżnia się precyzją wykonania.” – Mateusz Pustuła Robinson Europe