Jakość rekomendowana Mistrzostwem Polski

Zeszłoroczne zdobycie Mistrzostwa Polski w wędkarstwie spławikowym przez drużynę VDE-ROBINSON było dowodem na to, że jedna z najstarszych wędkarskich firm w Polsce nadal wznosi się na wędkarskie wyżyny. Dotyczy to nie tylko wyników sportowych, ale również zastosowania nowatorskich rozwiązań sprzętowych. Tym sposobem w roku 2020 na rynku pojawiły się torby, które charakteryzują się znakomitą jakością, ciekawym designem oraz przystępną ceną.

W ofercie pojawiły się m.in.:

TORBA NA OSPRZĘT ROLLER

TORBA NA OSPRZĘT ROLLER

Bardzo duża 90 x 33 x 27 cm i pojemna torba na wyczynowy osprzęt wędkarski, która pozwoli zmieścić długie i nieporęczne elementy takie jak: statywy, grzebienie, balkony, nogi, podpórki, przedłużki, fajki, itd. Wnętrze zostało dodatkowo wypełnione pianką, która chroni całą zawartość. Materiał, z którego wykonano torbę jest wodoodporny dzięki czemu metalowe przedmioty są po prostu bezpieczne.

TORBA NA AKCESORIA CARGO +

TORBA NA AKCESORIA CARGO +

Nieco mniejsza – 50 x 35 x 42 cm profesjonalna torba wyposażona w dużą komorę główną, dwie boczne oraz jedną, frontową kieszeń. Uzbrojona w solidne zamki i stworzona z wodoodpornego materiału może służyć do przenoszenia sporej liczby akcesoriów.

TORBA NA SIATKI DWUKOMOROWA

TORBA NA SIATKI DWUKOMOROWA

To znakomite rozwiązanie, dzięki któremu jedna komora pomieści siatkę a druga elementy wyposażenia takie jak: sita, kosze do podbieraka czy półkę boczną do platformy. Każda komora zamykana jest na mocny zamek i wykonana z wodoodpornego materiału. Rozmiar: 60 x 55 x (2 x 8 cm).

TORBA NA MOKRE SIATKI

TORBA NA MOKRE SIATKI

Niesamowicie trwała torba wykonana z grubego i całkowicie wodoszczelnego materiału EVA. Oprócz tego, że nie przepuszcza on wody to również zapobiega przedostawaniu się nieprzyjemnych zapachów.  Rozmiar 60 x 60 x 20 cm jest na tyle obszerny, że oprócz siatki pomieści również inne elementy wyposażenia np. sita, kosze do podbieraka czy półkę boczną do platformy.

TORBA TERMICZNA „FRIDGE +”

TORBA TERMICZNA „FRIDGE +”

Podczas długich zasiadek nad wodą znakomicie sprawdzi się przestronna i pojemna torba, która nie tylko pozwala zachować świeżość produktów żywnościowych, ale również ochronić ochotkę czy robaki. Wewnątrz zastosowano specjalną termo-wykładzinę, która poprawia zdolności izolacyjne torby. Rozmiar: 38 x 27 x 29 cm.

Autor: Mateusz Pustuła