W najbliższy weekend, tj. 28-29.11.2015 roku wielkie wędkarskie święto na wschodzie Polski, a dokładnie w Lublinie. Chodzi oczywiście o drugą edycję Targów Wędkarskich Rybomania, które odbędą się na terenie Targów Lublin. Zobaczcie co przygotowali Organizatorzy.

Na początek sprawdźcie filmową zapowiedź Rybomanii w Lublinie.

Tegoroczna, druga edycja Targów Wędkarskich Rybomania Lublin to doskonały czas na podsumowanie sezonu wędkarskiego oraz przegląd nowości wędkarskich na rok 2016. Organizator Targów, czyli Międzynarodowe Targi Poznańskie z pewnością zadba o to by każdy uczestnik znalazł tam coś dla siebie wśród bogatej liczby Wystawców, których możecie sprawdzić TUTAJ.

Cała impreza odbędzie się na ponad 6000m2 dlatego warto zapoznać się z planem terenu oraz planem pawilonu ekspozycyjnego.

mapa_ekspozycja
Plan terenu Rybomania Lublin 2015

targilublin-pawilonc_29

Największym hitem Rybomanii jest gigantyczne akwarium o pojemności 23,000 litrów, które będzie zarybione wieloma gatunkami ryb. Prowadzone tam będą pokazy połowów przez polskich i zagranicznych mistrzów. Warto przypatrzeć się pokazom, by dostrzec jak zachowują się ryby we własnym środowisku oraz jak pracują zanęty wędkarskie.

pp_8625

Aby nie przegapić interesującego pokazu, warto zapoznać się z harmonogramem pokazów w akwarium.

harmonogram

W tym roku Rybomanię Lublin licznie odwiedzą gwiazdy wędkarskiego świata, które chętnie podzielą się własnymi doświadczeniami. Sprawdź dokładnie kto się pojawi w Lublinie klikając TUTAJ.

Podobnie jak w zeszłym roku, tak i w tym dzień przed oficjalnym otwarciem Targów (piątek 27.11.2015r.) jest dniem dla dzieci. Zorganizowane grupy przedszkolne i szkolne będą miały okazję zobaczyć gigantyczne akwarium, a co za tym idzie obserwację wspaniałych okazów ryb i usłyszenia ciekawostek na ich temat przedstawianych przez ichtiologów z PZW.

Na koniec kilka przydatnych informacji.

RYBOMANIA Lublin odbędzie się w dniach 28-29 listopada 2015 na terenie Targów Lublin.

BILETY

Bilet normalny jednorazowy – 10zł/os.

PARKING

5zł/pojazd

GODZINY OTWARCIA RYBOMANII

Sobota – 10.00 – 18.00
Niedziela – 10.00 – 17.00

GODZINY OTWARCIA KAS

Sobota – 9.30 – 17.30
Niedziela – 9.30 – 16.30

LOKALIZACJA

Adres: ul. Dworcowa 11, 20-406 Lublin

Angloo.com jest Partnerem Medialnym tejże imprezy, dlatego też sprawdzajcie naszego FB i portal, gdyż na bieżąco będziemy informować, co będzie się działo na Rybomanii Lublin.