Karp Odry

Pionierskie w swojej idei; przełomowe w lokalnej historii karpiowania; integrujące karpiowe grupy z okolic K-Koźla; charytatywne, ponieważ mają być wsparciem dla Huberta.

O czym mowa?

O pierwszych karpiowych zawodach, których areną będzie – przepiękna i nieobliczalna, wszystko weryfikująca i podnosząca poziom trudności do maximum – rzeka Odra.

Autorami i realizatorami są skonsolidowane karpiowe ekipy: Sekcja Karpiowa Azoty z Koła PZW Azoty z K-Koźla, Carp Team Mechnica, Paproch Team i KMK Wędkarstwo Sportowe, choć koncepcyjnie projekt wywodzi się z głów członków Paproch Teamu.

Co czeka uczestników?

5 dni (01-05. 05. 2019, termin zapasowy 19-23.06.2019) zmagań z nieprzewidywalną rzeką na odcinku nieopodal miejscowości Obrowiec, pogodą i … (mamy nadzieję 🙂 ) potężnymi, ogromnie silnymi odrzańskimi karpiami.

Cel zawodów?

Integracja karpiowych środowisk! I co najważniejsze – niesienie pomocy Hubertowi, synowi naszego kolegi – karpiarza. Dzięki temu nasze przedsięwzięcie wpisuje się w cykl zawodów „Karpiarze dla Huberta”, który organizowany jest przez Człuchowski Klub Karpiowy. W tym miejscu zachęcamy wszystkich mogących pomóc choremu chłopcu do współpracy z nami.

Kto weźmie udział?

Rzecz jasna – organizatorzy w czteroosobowych drużynach. Start innych ekip – tylko na zaproszenie! Oczekujcie propozycji :)!

Kontakt w sprawie wsparcia dla Huberta – mój priv lub email jablko@spoko.pl.

W imieniu organizatorów – z wędkarskim pozdrowieniem: „Wodom cześć”

Wojciech Czapla