Firma Expert Float została oficjalnym przedstawicielem marki Patch24 na rynku polskim.
W ofercie rosyjskiej firmy Patch24 znajdziemy różnego rodzaju kleje służące do klejenie i łatania dziur, przecięć, rozdarć i uszkodzeń w produktach z neoprenu, PVC, pianki EVA oraz innych tworzyw.
Podstawowym klejem w ofercie jest Patch24 – płynne PVC, który nadaję się do naprawy praktycznie wszystkich przedmiotów wykonanych z tworzyw sztucznych, jak plastik, guma i inne. Bez problemu skleimy nim gumowe kalosze, ponton, wodery, namiot, materac i wiele innych produktów nie tylko dla wędkarzy. Klej występuje w wielu kolorach aby łatwiej można go było dobrać do naprawianej rzeczy.
Jest bardzo odporny na działanie promieni UV, niskie temperatury (plastyczność do -40 stopni) a czas schnięcia jest bardzo krótki (5-10 min zależnie od temperatury).
Klej wystarczy po prostu nałożyć w ilości paru kropel na uszkodzone miejsce (należy je wcześniej oczyścić i wysuszyć) i odczekać parę minut. Po około 10min zalecane jest położenie drugiej warstwy dla lepszej ochrony uszkodzenia. Dostępne kolory: biały, czarny, żółty, khaki, zielony, czerwony, niebieski, przezroczysty oraz ciemno szary.

Kolejnym klejem w ofercie jest EVA czyli produkt do naprawy wszystkich rzeczy z popularnej ostatnio pianki EVA (kaloszy, spodniobutów, kombinezonów, klapków…).
Dostępny jest w dwóch kolorach – czarnym oraz khaki. Powierzchnię należy wstępnie oczyścić i osuszyć (osuszenie nie jest koniecznie wymagane ale wtedy czas schnięcia się wydłuża). Następnie zalewamy klejem uszkodzony fragment, można nawet rozszerzyć szczelinę aby klej dokładnie ją wypełnił i odczekujemy 20-30 sekund aby klej zrobił delikatnie lepki. Teraz wystarczy tylko docisnąć przez kilkanaście sekund ze sobą rozerwane krawędzie i gotowe. Po upływie 20-40 minut trwałość połączenia ma już 50%, całkowita naprawa następuję po upływie 24H.

Ostatnim produktem jest Neopren24 czyli jak sama nazwa wskazuję, produkt do naprawy wszystkich rzeczy z neoprenu, takich jak odzież piankowa, rękawice, spodniobuty, wodery, buty wędkarskie, surfingowe i dla nurków. Proces naprawy jest taki sam jak w przypadku kleju EVA. Dostępne są kolory: czarny, zielony, czerwony, szary.