VDE-ROBINSON METHOD FEEDER MX3

Robinson zrobił ogromny krok w kwestii realizacji bardzo dobrej jakości wędek wyczynowych dedykowanych do feedera oraz method feedera. Warto w tym miejscu przyjrzeć się serii MX3, która w bardzo dobrej cenie oferuje wędkarzom naprawdę znakomitą jakość.

Kilka słów o charakterystyce

VDE-ROBINSON Method Feeder MX3 to seria czterech bardzo lekkich a jednocześnie niezwykle dynamicznych wędzisk do techniki method feeder, choć z powodzeniem można nimi łowić również klasycznymi feederami. Szeroki zakres oferowanych długości, jak i dwie wymienne szczytówki węglowe pozwalają dopasować się do warunków panujących niemal na każdym łowisku. Warto zaznaczyć, że wędziska z serii MX3 umożliwiają oddawanie dynamicznych i precyzyjnych rzutów, a progresywna akcja pomaga w holu największych ryb, sprowadzając do minimum ryzyko ich utraty. Te kije po prostu znakomicie amortyzują odjazdy ryb. Podkreślić należy też niebagatelne możliwości rzutowe nowych VDE-ROBINSON METHOD FEEDER MX3. Wędka długości 2,7 metra umożliwia finezyjne łowienie w bezpośredniej bliskości brzegu, a kij o długości 3,60 m pozwala powtarzalnie operować zestawami na dystansie nawet powyżej 65 metrów. Jak na fakt, że nie są to kije dystansowe wynik ten jest naprawdę imponujący.

Jeszcze leszcze

Późna wiosna to znakomity czas na grube leszcze, które jeszcze nie rozpoczęły tarła. VDE-ROBINSON METHOD FEEDER MX3 sprosta wyzwaniu nie tylko małych i średnich ryb, ale również grubych, odpasionych przedstawicieli różnych gatunków karpiowatych. Nieszablonowy design, spory zapas mocy i bardzo dobrej jakości blank, to bez wątpienia cechy, które pozwolą na komfortowe łowienie i czerpanie pełni radości z wędkowania. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Robinsona na rok 2021.

Wędka-VDE-Robinson-Team-Nano-Core-MX3-Method-Feeder-Robinson

Autor: Mateusz Pustuła