Szanowne koleżanki i koledzy karpiarze, już chyba tradycją stało się, że podczas Karpiowego Pucharu Zagłębia Dąbrowskiego, ja jako organizator i wszyscy uczestnicy, w jakimś stopniu będziemy starać się pomóc komuś kto tej pomocy potrzebuje !!!

Podczas I KPZD, naszym wsparciem otoczyliśmy Sandrę która, bardzo ucierpiała podczas tragicznego w skutkach wypadku na torze cartingowym. Jej wiara w siebie, upartość w dążeniu do założonego celu, doprowadziły ją do normalnego funkcjonowania, rehabilitacja do której, małą iskierkę dołożyli uczestnicy I Karpiowego Pucharu Zagłębia Dąbrowskiego, przyniosła efekty, Sandra ma się dobrze i cieszy się z życia jak wszyscy 🙂

Tegoroczna, druga już odsłona Karpiowego Pucharu Zagłębia Dąbrowskiego również weźmie pod swoje ” skrzydełka ” pewną młodziutką, pełną energii, uśmiechu i radości dziewczynkę która, cierpi na bardzo rzadką i poważną chorobę zwaną przez fachowców – NADPŁYTKOWOŚCIĄ SAMOISTNĄ, na którą cierpi bardzo mała ilość pacjentów.

ANIA DYBICH z Dąbrowy Górniczej, bo o niej mowa, ma 4 latka, bardzo kocha swoich najbliższych, mamę, tatę i barta Marcela z którym to, bardzo lubi jeżdzić na rowerku, lecz niestety, wydatek na lek ( o nazwie TREMBOREDKUKTIN ), to koszt  około 2000 zł miesięcznie !!!

Żeby Ania mogła, tak jak inne dzieci bawić się, biegać i cieszyć się dzieciństwem, musi na bieżąco przyjmować ten drogi lek!!!

I tu kieruję gorącą prośbę do wszystkich karpiarek i karpiarzy, którzy jeszcze nie zapisali się na II Karpiowy Puchar Zagłębia Dąbrowskiego – ZAPISUJCIE SIĘ !!!

Wasz udział w II KPZD, z pewnością przyczyni się do tego, że  ANI DYBICH będzie cieszyła się szczęściem i radością.

Już teraz możecie pomóc Ani, oddając 1% KRS 0000248546;

Cel szczegółowy: “ANNA DYBICH”

Lub wpłacając na konto bankowe:

Fundacja ISKIERKA

na rzecz dzieci z chorobą nowotworową

Warszawa 02-460, Dajmlera 2

ING Bank Śląski nr konta:

38 1050 0099 6781 1000 1000 0389