Tyczka Robinson TTX

Obostrzenia pandemiczne w Polsce mocno przetrzebiły kalendarz tegorocznych, wędkarskich imprez. Z tym większym zachwytem patrzymy na znakomity cykl spławikowy VDE-ROBINSON SUPER CUP 2020, którego poszczególne eliminacje odbyły się niemal wszystkie. Robinson od lat myśli o wędkarzach spławikowych w Polsce, stąd też pojawienie się na rynku pełnej tyczki TTX-1300 należy uznać za rewolucyjne. Dlaczego?

Koniecznie zobaczcie prezentację tyczki przygotowaną przez Pawła Szlachtę:

 

Zawodnicy VDE-ROBINSON TEAM przez cały poprzedni oraz obecny sezon testowali tyczkę, poddając ją próbom na najrozmaitszych łowiskach w Polsce. Od klasycznych jezior, przez duże rzeki, aż po łowiska komercyjne, na których łowiono silne karpie, karasie czy amury. Tym samym otrzymaliśmy finalnie wyczynowe wędzisko o niespotykanych dotąd parametrach w bardzo atrakcyjnej cenie.

Warto zwrócić uwagę, że to nie jedyna nowość ze strony Robinsona dla wędkarzy wyczynowych na rok 2021. Na szczególną uwagę zasługują np.

SITA

Bardzo dobrej jakości, nowoczesne sita wędkarskie, które pasują do wszystkich wiader VDE-ROBINSON. Dostępne w rozmiarach:

36cmx8,5cm/2mm

36cmx8,5cm/3mm

36cmx8,5cm/4mm

 

PODESTY BOCZNE

Bogato prezentuje się oferta podestów bocznych, które wykonano z najwyższej jakości materiałów. Dostosowano je do nóg w rozmiarach zarówno 25 jak i 36 mm. Dostępne są trzy wielkości z czego największy podest jest piętrowy.

50×35 cm, D25/36 MM

51×39 cm, D25/36 MM

65×45 cm, D25/36 MM

Dostępne są również inne akcesoria takie jak: kuwety, portfele na przypony, kominy, podbieraki wyczynowe, etc.

Autor: Mateusz Pustuła