Kołowrotek Harami

Na przełomie lutego i marca w sklepach wędkarskich w całej Polsce pojawi się długo zapowiadany kołowrotek ROBINSON HARAMI FD. Maszynka w każdym calu wyjątkowa, stworzona głównie z myślą o spinningistach.

Kilka słów na temat specyfikacji:

HARAMI FD to 10-łożyskowy, spinningowy kołowrotek z najwyższej jakościowo półki, który korzysta ze współczesnych nowinek technicznych. Główne cechy to bardzo płynna praca i wręcz wzorcowy rozkład nawiniętej żyłki. W Harami zastosowano precyzyjny hamulec typu „Power Drag” z podkładkami z włókna węglowego a przekładnia kołowrotka została dodatkowo wzmocniona. Wzmocniono również rurkowy kabłąk i powiększono rolkę, która pokryta została stopem mosiądzu i azotku tytanu. Wszystko to zamknięte w nowoczesnej stylistyce, przy zachowaniu naprawdę niewielkiej wagi kołowrotka. Dostępne modele w rozmiarach: 2010, 2510, 3010. Waga: 248, 256 i 284 g. Nawój przy jednym obrocie korbką: 69, 73 i 77 cm. Kołowrotek objęty 5-letnią gwarancją. Dodatkowo można dokupić szpulę  płytszą lub taka samą jak główna.

To nie jedyne, spinningowe nowości ze stajni Robinsona na rok 2020. Zobaczcie jak prezentują się pozostałe kołowrotki, które właśnie trafiły lub za moment trafią na sklepowe półki: http://bit.ly/kolowrotkirobinsonspin2020

Autor: Mateusz Pustuła