Leśne jezioro położone z dala od jakiejkolwiek cywilizacji to raj dla pasjonata! Woda z ogromną ilością powalonych drzew w wodzie i mnóstwem naturalnego pokarmu, to nie lada wyzwanie, które podjęliśmy wspólnie z Robertem Rakowiczem.

Kilka dni nad tą wodą pozwoliło nacieszyć się kontaktem z przyrodą a także, połowić piękne ryby. Historyczne otwarcie z karpiem 19,100kg jaki zamieszkiwał wody tego pięknego zbiornika.

Jezioro Missisipi to zbiornik polodowcowy, rynnowy o wydłużonym kształcie. Położony pośród lasów w niecce wyglądającej jak wąwóz. To klimatyczne jezioro z pewnością zauroczy nie jednego konesera karpiowej sztuki. Otaczająca przyroda, ptaki i leśna zwierzyna powoduje, iż karpiarz czuje, że jest tam tylko chwilowym gościem. Nie wiadoma jest ilość karpi,  które zamieszkują wody tego jeziora, co było dla nas czymś szczególnym, co jeszcze bardziej ekscytuje, odkrywanie zbiornika to niesamowita przygoda. Na tym nie koniec, już szykujemy się do kolejnego wyjazdu nad nową nieznaną wodę !

Autor: Przemysław Pająk, CarpTravel