nowosci profes fishing method feeder 2019

Firma Profess Fishing w ostatnim czasie poszerzyła swoją ofertę dla wędkarzy preferujących technikę Method Feeder. Od sezonu 2019 obok pelletów, zanęt (suchych oraz tzw. “ready”), mini kulek proteinowych, dumbellsów i pelletów haczykowych w ofercie znajdziemy dwie nowe pozycje – Oiled Hook Pellets oraz pellety Pop-up.

Oiled Hook Pellets 8mm

Jest to pellet przynętowy o średnicy 8 mm, nasączony olejami rybnymi oraz substancjami stymulującymi pobieranie pokarmu. Sprawdzi się zarówno w technice Method Feeder jak i przy połowie klasycznym feederem. Dzięki wysokiej zawartości olejów rybnych pellet wolniej się rozpuszcza, pozostając tym samym dłużej na włosie jako przynęta. Tworzy również smakowo-zapachowa chmurę. Pellet dostępny w opakowaniach 100ml w następujących smakach: Sardynka, Krab Japoński, Pikantny kryl, Mięso-Ryba, Halibut-Chili-Czosnek, Robaki-Ryba.

Pop-up Pellets 12mm

Kolejnym nowym produktem są pellety pop-up w rozmiarze 12mm. Jest to pływająca, smużąca i wolno rozpuszczalna forma pelletu haczykowego. Podobnie jak w przypadku Oiled Hook Pellets tak i te pellety są nasączone substancjami stymulującymi pobieranie pokarmu. Sprawdzi się w technice Method Feeder jak i np. metodzie ZIG-RIG. Można go z powodzeniem łączyć z pelletem tonącym czy kulkami proteinowymi w formie bałwanka. Dostępne smaki: Biały robak-Ochotka, Truskawka, Krab Japoński, Morwa, Halibut-Chili, Mięso-ryba, Kukurydza, Wanilia, Wątroba-Czosnek.

Boostery Method Feeder

Gęste, słodkie i aromatyczne syropy o wyrazistej barwie. Sprawdzą się do “dopalenia” pelletu w podajniku jak i przynęty takie jak np.: kulki pop-up, tonące, ziarna i pellety.
Po umieszczeniu w łowisku tworzy wokół przynęty obłok nęcący ryby. Boostery dostępne są butelkach z aplikatorem. Nie rozpuszczają PVA.  Dostępne smaki:

BLOODWORM & HEMP (ochotka i konopie)
BRASEM/LESZCZ
COCONUT & SCOPEX (kokos i scopex)
CORN & VANILA (kukurydza i wanilia)
HALIBUT & GARLIC (halibut i czosnek)
MULBERRY & VANILLA (morwa i wanilia)
PINEAPPLE (ananas)
ROASTED HEMP (prażone konopie)
SPICY SALAMI (pikantne salami)
STRAWBERRY CREAM (truskawkowy krem)
TENCH/LIN – KARAŚ
TUTTI-FRUTTI
VANILLA
VANILLA & CORN & HEMP

Warto dodać, że w ofercie producenta są również boostery Smoke Fluo.