okulary polaryzacyjne EXPERT

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom wędkarzy firma EXPERT rozszerza swoją ofertę. Oprócz dobrze wszystkim znanej szerokiej gamy spławików dochodzą także inne produkty w tym m.in okulary polaryzacyjne dla wędkarzy. Wszystkie modele zostały wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego polaroidy wyposażone w przyciemniane soczewki. Co warto zauważyć okulary te są bardzo lekkie i wygodne. Dzięki podgumowanym zakończeniom nie zsuwają się w trakcie noszenia. To świetne uzupełnienie wystroju każdego wędkarza w słoneczny dzień.

Jakie zalety posiadają okulary polaryzacyjne?

Głównym zadaniem okularów polaryzacyjnych EXPERT jest ułatwienie wędkarzom łowienia ryb w gorące dni przy dużej ilości słońca. Jedna z największych zalet tych produktów jest ograniczenie odblasków oraz wzorowe niwelowanie poziomych promieni słonecznych, które mogą oślepiać wędkarzy w czasie kilkugodzinnych sesji wędkarskich nad wodą. Obraz widziany przez okulary polaryzacyjne jest wyraźny, z dużym kontrastem i mocnym nasyceniem kolorów. Okulary EXPERT znakomicie spełniają swoje zadanie przy łowieniu metodą spinningową, a wszystko dzięki filtrowi UV zatrzymującemu refleksy świetlne. Oczywiście można ich używać łowiąc ryby także innymi technikami.

Okulary EXPERT to nie jedyne modele, jakie w ofercie posiada producent. Do wyboru wędkarze mają także modele Shark oraz Solano.