Nowości Profess Fishing na 2020

Firma Profess Fishing, znany producent zanęt i przynęt, uruchomiła nową linię smakową w sowich produktach. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom wędkarzy od sezonu 2020 dostępne są produkty o smaku Pomarańcza-Czekolada. Jak wiemy, to popularny smak stosowany głównie na karpie, karasie, leszcze i liny. Idealny do łowieniu w cieplejszych porach roku zarówno w wodach PZW jak i łowiskach komercyjnych.

Nowością jest zanęta z serii Optima Orange – Chocolate. Ta popularna seria zanęt, jak sama nazwa wskazuje, posiada optymalny skład, dzięki czemu idealnie nadaje się do stosowania w technice Method Feeder jak i przy połowach klasycznym feederem. Smak ten dołączył do innych smaków dostępnych w ofercie: halibut i pieprz, miód i kokos, tutti frutti, wanilia, truskawka, method feeder, wątroba i czosnek, morwa i cynamon.

Zanęta Optima Chocolate Orange

Smak Pomarańcza-Czekolada jest także dostępny w w serii zanęt mokrych Ready – dedykowanych technice Method Feeder. Zanęta ta jest gotowa do używania bezpośrednio po otwarciu opakowania. Dzięki zastosowaniu strunowego opakowania, wędkarz po zakończeniu łowienia może szczelnie je zamknąć, a niewykorzystana zanęt e przeznaczyć na następną wędkarską sesję.
Method Feeder Ready Profess Fishing Pomarańcza Czekolada

Warto dodać, że w sprzedaży dostępne sa nie tylko zanęty o tym smaku. W ofercie znajdziemy także pellety 2mm Pomarańcza-Czekolada, zarówno te z serii Ready jak i te suche, wymagające przygotowania według uznania wędkarza. To bardzo dobre rozwiązanie także dla tych osób, które lubią komponować i łowić na Mix-y.

Profess Fishing poszerzył o ten smak także swoją ofertę przynęt. Dostępne są m.in pellety haczykowe z dziurką w rozmiarze 8mm w wersji klasycznej oraz w wersji Oiled Pellet, nasączone specjalnymi olejami, których zadaniem jest jest jeszcze bardziej sprowokowanie ryby do pobierania pokarmu. W tym smaku dostępne są także pellety 12mm pop-up.

Smak ten dostępny jest także w boosterach i kulkach zanętowych a także kulkach pop-up.