Po sukcesie Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH, odbywających się od 21 lat, Targi Kielce zdecydowały o organizacji wydarzeń, które stanowić będą uzupełnienie oferty skierowanej do środowiska producentów owoców  i warzyw oraz hodowców ryb śródlądowych.

Targi Rybactwa Śródlądowego oraz Targi Sadownictwo i Warzywnictwo, odbędą się od 27 do 28 listopada 2015 r., a ekspozycji sprzętu, wyposażenia, oferty usług i szkoleń, towarzyszyć będą konferencje i warsztaty branżowe.

Podczas targów rybactwa zobaczyć będzie można szeroką gamę między innymi sprzętu i urządzeń do połowów, sprzętu i urządzeń do hodowli ryb, pasz, ofert farm rybnych, portów i jednostek rybackich, usług transportowych lądowych i wodnych, czy zapoznać się z zagadnieniami na temat wykonywania specjalistycznych badań naukowych.

W programie wystawy znajdzie się także I Kongres Rybactwa Śródlądowego. Więcej informacji www.rybactwo.targikielce.pl Zapraszamy!

Patronat honorowy: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Rybactwo_rekama_210_297

2 KOMENTARZE

  1. Rybactwo śródlądowe to zwrot ryb dla wędkarzy. Sieci kutry zobaczcie na Zegrze np. To jest właśnie rybactwo tylko w Rosji i u nas to chyba zostało. Rybactwo i Pzw oznacza zarobienia że składek wędkarzy wyłączanie przez rybaków a na haczyku uklejki które się w trzcina schowały.
    Trochę słaby ten patronat

    • Ja nie bede się wypowiadał na temat patronatu, lecz o tym co poruszyłeś… Rybacy wykupują licencje za grosze a potem handlują tymi rybami, gdzie my płącąc grubą kase za składki łowimy tak jak powiedziałeś: ukleje. To jest jakas paranoja. Władze nic z tym nie robią…… Zawsze na zegrzu było sporo ryb, a w tym? już tam prawie nic nie ma …. Wisła to temat tabu…. nikt nic nie łowi a jak złowi to drobnica lub pojedyncza sztuka. CO się dzieje ? Z roku na rok coraz gorzej!!!!