Prezentacja kultowej przynęty Relax Kopyto. Jest ona znana wszystkim miłośnikom łowienia ryb na spinning. Przeznaczona do połowu wszystkich drapieżników.  Produkowana w różnych kolorach i rozmiarach.

Kopyto 6 & 5 & 4

Kopyta Relaxa na nowo definiują limity w projektowaniu miękkich, sztucznych przynęt. Klasyczny design w kształcie litery V został stworzony, aby przewyższyć w efektywności pozostałe sztuczne przynęty dostępne na rynku. Z każdym rzutem Kopyta objawia się jego innowacyjna technologia w czystej postaci. Kopyto zostało zaprojektowane na  najwyższym poziomie wydajności spośród wszystkich przynęt wędkarskich. Świetna praca ogona wraz z precyzyjnie wyprofilowanym korpusem przyniesie wspaniałe efekty w wędkarstwie spinningowym na wodach zarówno o szybkim i wolnym nurcie. Kształt litery V pozwala na perfekcyjny balans i boczną sprężystość przynęty. Lekko zakrzywiony ogon porusza się z jednej strony na drugą skutkując niezrównaną i atrakcyjną dla drapieżników akcją przynęty. Jest to z pewnością jedna z najlepszych i najskuteczniejszych przynęt na świecie.

Kopyto 4L

Kopyto 4L z ekstremalnie grubym korpusem jest przeznaczone zarówno dla profesjonalistów jak i weekendowych wojowników. Idealne dla wędkarzy, wręcz odurzające dla drapieżników. Zaprojektowane na wszystkie akweny wodne, zwłaszcza spokojne jeziora, gdzie Kopyto 4L sprawdza się niezawodnie. Kształt Kopyta 4L wprawia przynęte w delikatne kołysanie podczas głębokiego nurkowania prowokując wszelkie gatunki drapieżników, zwłaszcza szczupaki amerykańskie w trofealnych rozmiarach, do ataku. Kopyto 4L posiada legendarny ogon zbudowany z trzech segmentów. Świetnie zrównoważona, łatwa do kontrolowania akcja Kopyta 4L i masywny ogon sprawiają, że przynęta pracuje energicznie nawet przy najdelikatniejszym obrocie kołowrotka. Kopyto 4L to idealna przynęta do łowienia zarówno z łodzi jak i brzegu.

Kopyto 3

Ikona i żywa legenda miękkich przynęt wędkarskich. Kopyto 3 zaprojektował Witold Kowalczyk we wczesnych latach 90tych. To jedna z najlepszych, jeśli nie najlepsza przynęta kiedykolwiek wyprodukowana. Powstała dzięki niezliczonym godzinom spędzonym na amerykańskich i europejskich akwenach wodnych, szkicowana na słynnych, amerykańskich, żółtych notatnikach, konstruowana przy użyciu noży modelarskich, zapalniczek, kilogramów plastiku. Po setkach prób podejmowanych początkowo w wannie stworzony został prototyp dzisiejszego Kopyta 3 – podstawowego modelu w każdym wędkarskim arsenale.

Kopyto 3 posiada gruby korpus z sekcją ogonową w stylu kopyta z trzema segmentami zakończonymi masywnym ogonem. Jego kształt pozwala na minimalne boczne ruchy podczas zanurzania i zwijania przynęty, i agresywne ruchy sekcji ogonowej, która bezbłędnie przyciąga duże drapieżne ryby.

Świetnie zrównoważona, łatwa do kontrolowania akcja Kopyta 3 i masywny ogon sprawiają, że przynęta pracuje energicznie nawet przy najdelikatniejszym obrocie kołowrotka.

Kopyto 2,5

Kopyto 2,5 to mniejsza wersja legendarnego Kopyta 3.  Zaprojektowane przez ikonę polskiego wędkarstwa – Witolda Kowalczyka we wczesnych latach 90tych. To jedna z najlepszych, jeśli nie najlepsza przynęta kiedykolwiek wyprodukowana. Powstała dzięki niezliczonym godzinom spędzonym na amerykańskich i europejskich akwenach wodnych, szkicowana na słynnych, amerykańskich, żółtych notatnikach, konstruowana przy użyciu noży modelarskich, zapalniczek, kilogramów plastiku. Po setkach prób podejmowanych początkowo w wannie stworzony został prototyp dzisiejszego Kopyta 3 – podstawowego modelu w każdym wędkarskim arsenale.

Kopyto 2,5” posiada gruby korpus z sekcją ogonową w stylu kopyta z dwoma segmentami zakończonymi masywnym ogonem. Jego kształt pozwala na minimalne boczne ruchy podczas zanurzania i zwijania przynęty, i agresywne ruchy sekcji ogonowej, która bezbłędnie przyciąga średnie i małe drapieżne ryby.

Świetnie zrównoważona, łatwa do kontrolowania akcja Kopyta 2,5” i masywny ogon sprawiają, że przynęta pracuje energicznie nawet przy najdelikatniejszym obrocie kołowrotka.

Kopyto 2 i 1

Kopyto 2” posiada gruby korpus z sekcją ogonową w stylu kopyta z dwoma segmentami zakończonymi masywnym ogonem. Jego kształt pozwala na minimalne boczne ruchy podczas zanurzania i zwijania przynęty, i agresywne ruchy sekcji ogonowej, która bezbłędnie przyciąga średnie i małe drapieżne ryby.

Świetnie zrównoważona, łatwa do kontrolowania akcja Kopyta 2” i masywny ogon sprawiają, że przynęta pracuje energicznie nawet przy najdelikatniejszym obrocie kołowrotka.