Już 12 lutego na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich rozpocznie się wielkie święto pasjonatów wędkarstwa – Targi RYBOMANIA. Na zwiedzających czeka nie tylko ogromna ekspozycja, ale i …GIGANTYCZNE AKWARIUM.

 

Tegoroczna ekspozycja targów RYBOMANIA zajmie powierzchnię 20 000 mkw. Wystawcy zaprezentują kilkaset marek wędkarskich, a wśród nich mnóstwo nowości na sezon 2016.
W bogatej ofercie wystawców znajdzie się zaawansowany sprzęt dla wytrawnych wędkarzy
jak i ten dla początkujących adeptów wędkarstwa.

 

W tym roku na ekspozycji pojawi się GIGANTYCZNE AKWARIUM o pojemności 23 000 litrów. Ten olbrzymi zbiornik gościł po raz pierwszy na RYBOMANII w Poznaniu dwa lata temu
i okazał się wówczas hitem targów. W tym roku ponownie zostanie sprowadzony z Portugalii
i stanie na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Akwarium wraz z pływającymi
w nim okazami ryb z polskich wód stanie się sceną główną dla pokazów technik wędkarskich
i prezentacji najnowszych osiągnięć w dziedzinie przynęt. W roli głównej wystąpią utytułowani wędkarze z Polski i zagranicy.

Rybomania Poznań 2016, angloo.com, akwarium rybomania

Dzień przed rozpoczęcie targów, tj. w czwartek 11 lutego, akwarium będą mogły zobaczyć dzieci
z poznańskich szkół i przedszkoli. To wspaniałą okazja do przyjrzenia się z bliska wspaniałym okazom, które pływają w polskich wodach, a dodatkowo usłyszenia ciekawostek na ich temat, które przedstawią ichtiolodzy z PZW. Spotkania będą odbywały się w godz. 9.00-16.00. Konieczne jest wcześniejsze zgłoszenie grupy dzieci u organizatora targów.

akwarium rybomania, rybomania poznań 2016, angloo.com

Targi RYBOMANIA odbędą się w dniach 12-14 lutego 2016 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Równolegle odbywać się będą największe w Tragi Myślistwa i Strzelectwa KNIEJE, Targi Sprzętu Pływającego i Sportów Wodnych BOATEX oraz Targi Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON.

 

Więcej informacji znajdziesz www.rybomania.com.pl