W najbliższy weekend odbędą się targi RYBOMANIA w Poznaniu. Co nas czeka? Atrakcji będzie mnóstwo. Przede wszystkim najnowszy sprzęt wędkarski, do tego gwiazdy wędkarstwa, konkursy i nowość – specjalne panele szkoleniowe dla właścicieli sklepów wędkarskich.

W tym roku, podczas weekendu 9-11 lutego będzie można zwiedzić nie cztery, ale aż pięć imprez targowych. Do znanego już bloku Czterech Pasji, który obejmuje Targi Wędkarskie RYBOMANIA, Targi Myślistwa i Strzelectwa KNIEJE, Targi Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON, Targi Sprzetu Pływającego i Sportów Wodnych BOATEX, dołączamy kolejne niezwykle ciekawe wydarzenie – Survival Force Expo, pierwsze w Polsce targi wyposażenia survivalowego i militarnego.

Co, gdzie, kiedy?

Godziny otwarcia targów:

Piątek (9.02): 11:00 – 19:00

Sobota (10.02): 10:00 – 18:00

Niedziela (11.02): 10:00 – 17:00

Godziny otwarcia kas:

Piątek (9.02): 10:30 – 18:00

Sobota (10.02): 9:00 – 17:30

Niedziela (11.02): 9:00 – 16:00

Sprawdź miejsca, gdzie będą wystawiać się poszczególne firmy – plan pawilonów Rybomania 2018.

Gdzie nocować w Poznaniu?

Poznań to piękne miasto. Warto więc przyjechać tutaj nie tylko na jeden dzień, ale na cały weekend. Bardzo dobre połączenie z każdym zakątkiem Polski sprawia, że możemy sobie świetnie zaplanować weekend, którego kulminacyjnym punktem będzie udział w targach Rybomania. Nasza redakcja już po raz kolejny będzie miała przyjemność zatrzymać się w hotelu Traffic znajdującym się przy ulicy Niezłomnych 1, wejście C w sąsiedztwie Starego Browaru.
Hotel Traffic to obiekt w centrum Poznania oferujący 120 miejsc w 56 pokojach. Projektując go dokonano wszelkich starań, by zapewnić gościom idealne połączenie wysokiego poziomu komfortu z przystępnymi cenami. Są to pokoje zarówno jednoosobowe jak i dwu, trzy i czteroosobowe. Dzięki czemu jadąc „większą ekipą” można mieć wspólny pokój, co na pewno obniża koszty przyjazdu do Poznania. Wszystkie pokoje wyposażone w łazienki, dostęp do darmowego bezprzewodowego Internetu oraz w telewizję satelitarną. Można wykupić sobie śniadania, które wydawane są w formie bufetu. Przez całą dobę czynny jest aneks kuchenny wraz z jadalnią, gdzie można przygotować posiłek po całym dniu zwiedzania.
Dogodne położenie obiektu między Starym Rynkiem a Międzynarodowymi Targami Poznańskimi, w sąsiedztwie Starego Browaru, czyni go atrakcyjnym miejscem zarówno dla osób odwiedzających Poznań w celach biznesowych jak i dla turystów, których głównym celem jest zwiedzenie miasta.

Wirtualny spacer po hotelu: