Zapraszamy do oglądania nowych programów telewizyjnych dla wędkarzy „Na Ryby” oraz „Bitwa Na Ryby” realizowanych na Podkarpaciu i w Małopolsce. Telewizja Rzeszów Na Żywo w sezonie 2017 wyprodukuje dwa cykle odcinków programu dla wędkarzy.

Pierwszy cykl programu „Na Ryby” to seria 16 odcinków. W tym programie pokażemy komercyjne łowiska Podkarpacia i Małopolski, będziemy reklamować sprzęt wędkarski oraz uczyć nowych metod i technik łowienia. W programie wybierzemy się na wspólne łowienie z teamami wędkarskimi z regionu.

Druga seria, również 16 odcinków to program „Bitwa Na Ryby”, w której 5 drużyn będzie walczyć o tytuł „Mistrzowskiej Drużyny Wędkarskiej – sezon 2017.

Pierwsza emisja programu „Na Ryby” 5 maja 2017 r. natomiast program „Bitwa Na Ryby” rozpocznie swoją emisję w drugiej części sezonu tj. 25 sierpnia 2017 r.

Portal Angloo.com objął patronatem obie inicjatywy. Więcej informacji będzie można znaleźć w specjalnej zakładce dedykowanej obu programom, którą znajdziecie klikając tutaj.