Szkółka karpiowa 2021

Tegoroczne spotkanie karpiowych rodzin planowane jest na 01-04.07.2021 roku nad zbiornikiem Miejsce Kłodnickie w K-Koźlu.

Wraz z partnerami tj. Kołem PZW Azoty, Sekcją Karpiową Azoty i wspierającymi nas dobrodziejami zapraszam chętnych na owo niecodzienne przedsięwzięcie.

Ci, którzy śledzą nasze poczynania, wiedzą że czas spędzony na zbiornikiem C&R MK jest zawsze bogaty w przemyślany program, obfituje interesującymi spotkaniami z ciekawymi ludźmi, a ponadto pozwala spędzić czas w miłym, bo karpiowym, towarzystwie! I oczywiście są one… karpie.

W tym roku planuję szereg interesujących i z pewnością zaskakujących inicjatyw. Uchylając rąbka tajemnicy informuję, że nasze szeregi zaszczycą swoją obecnością aktualni tryumfatorzy #WCC2020! A to nie lada gratka!

Ponadto sięgniemy do wiedzy i umiejętności z pogranicza intertekstualnych zasobów. Kolejny raz połączymy w praktyce: chemię, matematykę, botanikę i ichtiologię. Nie zabraknie zajęć terenowych: survivalu ale i zabawy np. podchodów. Nowością będą natomiast zajęcia z pierwszej pomocy przedmedycznej. A w sferze karpiowania zajęcia, które określiliśmy roboczo mianem: pontoniada, z firmą której nazwy na razie nie zdradzę :).

Więcej informacji pojawi się w kolejnych odsłonach!

Zapisy: wojtekczapla@vp.pl – tylko i wyłącznie tak!
Udział jest bezpłatny.
A wszystko powiedzie się, gdy covid pozwoli ;).

Z wędkarskim pozdrowieniem: „Wodom cześć”
Wojtek Czapla