Już w przyszły weekend od 17 do 19 lutego w Poznaniu odbędzie się prawdziwe wędkarskie święto – Rybomania 2017. Każdy wędkarz, który choć raz odwiedził targi wędkarskie w Poznaniu wraca tam bardzo chętnie. Jak głosi hasło targów „sezon wędkarski zaczyna się w Poznaniu”.

Tegoroczna Rybomania ma szanse przejść do historii jako największe tego typu przedsięwzięcie w Polsce a jedno z największych w Europie. Warto naszym zdaniem być świadkiem tych wydarzeń dlatego zachęcamy do wybrania się na targi. Oczywiście nasza redakcja też tam będzie, a po Rybomanii będziecie mogli znaleźć relację na łamach naszego portalu.

Dlaczego warto wybrać się na targi Ryboamnia 2017?

Powodów jest wiele i każdy znajdzie coś dla siebie. Nieważne czy jesteś miłośnikiem wędkarstwa karpiowego, spławikowego czy łowisz na spinning. Jeśli chcesz zobaczyć nowości na 2017 rok, znakomite pokazy przynęt w akwarium czy przysłuchać się panelom dyskusyjnym to po prostu warto tam być. W tych dniach w Poznaniu znajdzie się prawdziwa „śmietanka” wędkarstwa polskiego i światowego. O tym co czeka wędkarzy w Poznaniu opowiada Piotr Kamiński na poniższym filmie:

Jak co roku nie zabraknie również pokazów na gigantycznym akwarium. Techniki połowów oraz przynęty prezentować będzie śmietanka światowych jak i naszych rodzimych wędkarzy. W tym roku wystąpią na nim takie zagraniczne gwiazdy takie jak: Luc Coppens, Frederic Jullian, Philippe Careme, Yuri Grisendi, Sylvain Legrende oraz polscy mistrzowie: Robert Taszarek, Tomasz Durer, Piotr Piskorski, Tomasz Krysiak czy Radosław Witólski i Piotr Boufał.

Harmonogram pokazów przy gigantycznym akwarium
Harmonogram pokazów przy gigantycznym akwarium

Lista wystawców i plan hali Rybomania 2017

plan hali i wystawcy Rybomania 2017

Gdzie nocować w Poznaniu?

Poznań to piękne miasto. Warto więc przyjechać tutaj nie tylko na jeden dzień, ale na cały weekend. Bardzo dobre połączenie z każdym zakątkiem Polski sprawia, że możemy sobie świetnie zaplanować weekend, którego kulminacyjnym punktem będzie udział w targach Rybomania. Nasza redakcja już po raz kolejny będzie miała przyjemność zatrzymać się w hotelu Traffic znajdującym się przy ulicy Niezłomnych 1, wejście C w sąsiedztwie Starego Browaru. Przy wyborze hotelu warto kierować się jego położeniem, aby nie tracić zbędnego czasu na dojazdy autem czy komunikacją miejską na teren targów. Hotel Traffic położony jest około 800 metrów od MTP, a więc dotarcie na Rybomanię spacerkiem zajmie zaledwie kilka minut. Ponadto odległość do Dworca Kolejowego czy Dworca Autobusowego to odpowiednio 600 metrów i 200 metrów, dzięki czemu spokojnie można się poruszać nie korzystając z komunikacji miejskiej czy taksówek. Hotel dysponuje liczbą 100 miejsc noclegowych w 43 pokojach. Są to pokoje zarówno jednoosobowe jak i dwu, trzy i czteroosobowe. Dzięki czemu jadąc „większą ekipą” można mieć wspólny pokój, co na pewno obniża koszty przyjazdu do Poznania. Wszystkie pokoje wyposażone w łazienki, dostęp do darmowego bezprzewodowego Internetu oraz w telewizję satelitarną. Można wykupić sobie śniadania, które wydawane są w formie bufetu. Przez całą dobę czynny jest aneks kuchenny wraz z jadalnią, gdzie można przygotować posiłek po całym dniu zwiedzania. Mamy dla Was niespodziankę.

Hotel Traffic propozycją na Targi Wędkarskie
Hotel Traffic propozycją na Targi Wędkarskie

Każdy kto będzie chciał zatrzymać się hotelu Traffic na hasło Rybomania 2017 otrzyma 10% zniżki. Do zobaczenia na targach!