Relacja z targów Rybomania Poznań 2019

Za nami kolejna edycja targów wędkarskich Rybomania Poznań 2019. W dniach 1-3 lutego po raz kolejny w halach MTP odbyła się największa tego typu impreza wędkarska w Polsce. Od jakiegoś czasu targom przyświeca hasło, że „sezon wędkarski zaczyna się w Poznaniu” i tak rzeczywiście jest.

Podobnie jak w roku ubiegłym Rybomanii towarzyszyły także Targi Myślistwa i Strzelectwa KNIEJE, Targi Sprzętu Pływającego i Sportów Wodnych BOATEX oraz Tragi Regionów i Produktów Turystycznych TOUR Salon.

Dziewiąta już edycja RYBOMANII zgromadziła dużą liczbę wystawców, którzy zaprezentowali swoją ofertę oraz nowości na sezon 2019 praktycznie w każdej metodzie połowu ryb. Wędziska, kołowrotki, zanęty, przynęty, odzież outdoorowa, namioty, inne wyposażenie turystyczne, łodzie wędkarskie, pontony – to wszystko można było dostępne dla zwiedzających oraz tych którzy chcieli dokonać zakupu. Ciekawym rozwiązaniem była tzw. Strefa Trendów. Stanowiły ją stoiska firm zlokalizowane w osobnej hali. To nowy koncept towarzyszący targom stanowiący odpowiedź na potrzeby dystrybutorów wędkarskiego ekwipunku, którzy są zainteresowani jedynie dotarciem do klienta biznesowego. W Strefie Trendów mogliśmy obserwować produkty takich firm jak: Daiwa, Drago, Mega Baits, Salmo, Prologic, Colmic, Matrix, Okuma i wiele innych. W tym miejscu nie była prowadzona sprzedaż detaliczna. Dzięki temu każdy zwiedzający mógł zapoznać się spokojnie z nowościami oferowanymi przez te firmy oraz zasięgnąć fachowej porady od testerów sprzętu czy innych znanych osobistości którzy gościnnie pojawili się na rożnych stoiskach.

Targi RYBOMANIA to bez wątpienia prawdziwe wędkarskie święto i ta edycja wydaje się to potwierdzać. Mogli o tym przekonać się zwiedzający, wystawcy i media, które obecne były przez wszystkie dni targowe i relacjonowały
to największe w niezwykłe wydarzenie dla pasjonatów wędkarstwa. Atmosfera, jaka panuje podczas targów jest wyjątkowa. Budują ją niezwykli goście targów, partnerzy, wystawcy, a przede wszystkim zwiedzający. Dla wszystkich RYBOMANIA to nie tylko okazja do przygotowania się na nowy sezon wędkarski, ale również możliwości spotkania znakomitych wędkarzy i wymiany doświadczeń. (Fotorelacja z targów Rybomania Poznań 2019 jest dostępna tutaj).

Redakcja portalu Angloo.com po raz kolejny miała okazję podczas trwania targów zatrzymać się w Hotelu Traffic. (więcej o ofercie hotelu można przeczytać tutaj). Jak zwykle nasz pobyt można uznać za bardzo udany. Dziękujemy za możliwość skorzystania z oferty hotelu.

Wszystkim gościom odwiedzającym Poznań czy to w celach służbowych czy turystycznych polecamy Hotel Traffic. Do zobaczenia za rok!