Hasłem przewodnim tego cyklu jest „Odkrywamy, nieodkryte!” Gościliśmy zatem na ponad 100 hektarowym zbiorniku zlokalizowanym pośród wysokich szczytów Alp, położonym na wysokości 1000 m n.p.m., pośród pięknej przyrody i niecodziennych zjawisk pogodowych. Było trudno! Bardzo trudno, gdyż podczas takich realizacji nie ma wcześniejszego nęcenia, czasu i środków na to, by przejechać ponad 1500 km w celu poznania wody i zaplanowania wszelkich szczegółów. To przygoda, której scenariusz napisany został przez naturę… w efekcie, świetnie jej to wyszło!

Film zrealizowany został przy współpracy z marką Profess Fishing oraz CarpTravel. W filmie wystąpił Przemysław Pająk oraz Robert Rakowicz – znacie ich z pewnością z pierwszej części filmu „Smolno – jezioro pełne tajemnic”.

„Alpejskie Karpie”, to dokument ukazujący piękno wędkarstwa z całą jego otoczką. Pokażemy nie tylko łowienie ryb, ale i okoliczną przyrodę, historię i ciekawostki z miejsc w których byliśmy. Premiera filmu planowana jest jeszcze w tym roku! Tymczasem nacieszcie oko trailerem, który właśnie udostępniliśmy 🙂

Autor: Przemysław Pająk