W dniach 3-4 grudnia na Targach Lublin odbędzie się już trzecia edycja Targów Wędkarskich RYBOMANIA.  To wydarzenie bez precedensu w polskim środowisku wędkarskim i uchodzące za jedno z najatrakcyjniejszych w Europie.

Rybomania, od tego roku, odbywa się już w trzech miastach w Polsce obejmując swoim zasięgiem cały kraj i jednocząc ponad 57 tysięcy pasjonatów wędkarstwa z całej Polski. Pierwszy przystanek całego cyklu ma miejsce w okresie jesienno-zimowym, właśnie w Lublinie i to tutaj swoją premierę mają nowości sprzętowe na kolejny sezon.

W tegorocznej odsłonie RYBOMANII w Lublinie, jak co roku, wezmą udział dystrybutorzy i producenci renomowanych marek wędkarskich. Ekspozycja o powierzchni ponad 6000 mkw. stanie się sceną do prezentacji najnowszych modeli wędek i kołowrotków, przynęt opracowanych i testowanych z udziałem znakomitych wędkarzy, zanęt i innych akcesoriów jakże niezbędnych podczas zasiadek nad wodą.

Firmy obecne na targach wręcz stają na głowie, by usatysfakcjonować wędkarzy szukających pomysłów na nowy sezon. Okazuje się również, że wędkarze w Polsce coraz częściej już nie tylko chcą łowić duże ryby, ale również dbają o to, by dobrze nad wodą wyglądać. Wszystko to wpływa bardzo pozytywnie na wizerunek całej branży powodując, że o wędkarstwie zaczyna się mówić jak o prestiżowym hobby. – podkreśla Piotr Kamiński, Dyrektor Projektu RYBOMANIA. Na większości stoisk będzie prowadzona sprzedaż. To wyjątkowa okazja, by doskonałej jakości sprzęt nabyć w atrakcyjnych cenach.

Targi RYBOMANIA w Lublinie to także spektakularne pokazy prowadzone na Gigantycznym Akwarium. Zbiornik sprowadzony z Portugalii ma pojemność 23 tysięcy litrów. Na kilka dni przed targami zostanie zarybiony wspaniałymi okazami ryb z polskich jezior i rzek. Dzięki przeszkolonym ścianom odwiedzający targi będą mogli obserwować pracę przynęt, które będą prezentowane przez gwiazdy wędkarstwa przez wszystkie targowe dni.

Głębokie relacje, w jakie udało się nam wejść z przedstawicielami branży sprawiły, że poznaliśmy ich nie tylko od strony biznesowej, ale przede wszystkim jako miłośników wędkarstwa. Wielu z nich ma na swoim koncie niezwykłe wyprawy w poszukiwaniu ryby życia, bierze udział w prestiżowych zawodach odbywających się na całym świecie i co najważniejsze, ma mnóstwo chęci, by dzielić się swoimi doświadczeniami. Wykorzystujemy to i dzięki temu RYBOMANIA jest nie tylko wystawą, ale niezwykle interaktywnym spotkaniem, którego serce bije właśnie przy Gigantycznym Akwarium. – informuje Piotr Kamiński.

Na targach RYBOMANI nie zabraknie także ogromnych emocji związanych z wędkarstwem sumowym. Wszystko za sprawą symulatora holu, który będzie dostępny na stoisku redakcji „Świat Suma”.
W ubiegłym roku zwiedzający targi mogli zmierzyć się z ogromnymi wirtualnymi karpiami. Podczas tegorocznej edycji RYBOMANII w Lublinie będzie można sprawdzić swoje siły w walce z gigantycznymi wirtualnymi sumami, co zapowiada się niezwykle ciekawie i niewątpliwie będzie atrakcją targów.

rybomania_lublin2016

RYBOMANIA nadciąga wielkimi krokami i jak widać szykuje mnóstwo atrakcji dla fanów wędkarstwa,
a kilka tysięcy metrów ekspozycji sprawi, że miłośnicy różnych metod znajdą coś dla siebie. Zwiedzający mogą liczyć na moc wrażeń, a także możliwość zakupu sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach!