Konkurs polega na udzieleniu odpowiedzi na dwa postawione pytania, dotyczące agrafek i przyponów. Wbrew pozorom, odpowiedzi są bardzo proste, a poważna sugestia odpowiedzi tkwi w jednym z zadanych pytań.

Dwie poprawnie udzielone odpowiedzi kwalifikują uczestnika zabawy do wzięcia udziału w losowaniu jednej z 3 nagród:

  1. Pakiet 12 przynęt miękkich V-Lures
  2. Pakiet 10 przynęt miękkich V-Lures
  3. Pakiet 7 przynęt miękkich V-Lures

Na nagrody przeznaczono miks przynęt, bez opakowań: Bandit Pro, Reno Killer, Fatty, Phantail, Viper, Mamba. Ilości poszczególnych rodzajów gum nie są równe. Po prostu miks, oczywiście w atrakcyjnych kolorach.

Oto pytania konkursowe:

Jaką innowację w ofercie agrafek wprowadził Dragon w 2017 r.?

Jaką innowację w ofercie przyponów ochronnych wprowadza Dragon w 2018 r.?

Odpowiedzi proszę przysłać do 24 godzin po ogłoszeniu konkursu na adres: biuro@firmadragon.pl

W temacie e-maila należy wpisać „Konkurs agrafki na Angloo.com”. Zwycięzcy zostaną wylosowani w terminie do 2 dni roboczych po zakończeniu konkursu, nagrody zostaną wysłane do 3 dni roboczych po wylosowaniu. Wysłanie nagród oznacza nadanie przesyłki listowej ekonomicznej Poczty Polskiej. Kwalifikację Uczestników (kwalifikacja poprawności udzielonej odpowiedzi) do losowania nagród oraz losowanie przeprowadzi Waldemar Ptak. Wszelkie pytania dotyczące nieprawidłowości w przebiegu konkurs proszę słać na adres marketing@firmadragon.pl z tematem „Nieprawidłowości konkurs agrafki na Angloo.com”