Robinson wraca z jedną z najciekawszych akcji skierowaną do wędkarzy spławikowych i gruntowych! W najbliższym czasie możecie zostać testerem najpopularniejszych zanęt MARCELA VAN DEN EYNDE. Więcej informacji oraz zasady konkursu dostępne pod linkiem: http://bit.ly/zostantesterem2020

Ponadto warto przyjrzeć się tegorocznej ofercie firmy Robinson Europe, która przygotowała dla was sporo nowości od belgijskiego MVDE.
Wśród nich najnowsza seria LEGENDS MAKE LEGENDS, która obejmuje smaki: Record Sweet, G5 Special, Marine Classic, Marine Shell Fish, Silver Fish Mix, Expo, Boga, Heavy Special.

Świetnie prezentują się nowości dedykowane do koszyczków zanętowych. Seria FEEDER została poszerzona o trzy nowe zapachy: Sweet Carp, Mystery Red 1/2, Cheese&Garlic 1/2.

Kolejnego rozszerzenia zapachów doczekała się znakomicie przyjęta seria CARP MASTER. Dino Paste i Expanda Garlic zapewne świetnie sprawdzą się na polskich łowiskach.

To nie koniec nowości. Więcej zanęt, liquidów i dodatków od MVDE znajdziecie Państwo w katalogu (strony z nowościami – 21-22). Link do katalogu: http://bit.ly/katalogonline2020

Autor: Mateusz Pustuła