Żyłka Robinson Supercup

W dzisiejszym wpisie poświecimy kilka słów żyłce Robinson Supercup.

Żyłka Robinson Supercup – co warto wiedzieć?

Mówi się, żyłka Robinson Supercup to wyjątkowa żyłka, dedykowana głównie dla wędkarzy wyczynowych. Charakteryzuje się bardzo dobrą wytrzymałością na zrywanie oraz precyzyjną kalibracją, która jest kontrolowana numerycznie, co zapewnia zachowanie stałej średnicy na całej długości. Doskonale sprawdza się zarówno jako materiał przyponowy, jak też może być astsowoana do pełnych i skróconych zestawów przy połowach batem lub tyczką. Atest mistrzowskiego zespołu VDE – Robinson potwierdza jej jakość. Warto dodać, że żyłka Robinson Supercup jest bezbarwna i całkowicie niewidoczna w wodzie, co zapewne należy uznać za jej spory atut. Jest dostepna na szpulach 50 m i 150 m.

Czy warto kupić żyłkę Robinson Supercup?

“Supercup to fantastyczna żyłka o niespotykanej wytrzymałości na zrywanie. Precyzyjna kalibracja, kontrolowana numerycznie, gwarantuje zachowanie stałej średnicy na całej jej długości. Dzięki temu jest ona idealna na przypony oraz do pełnych i skróconych zestawów, przy połowach batem lub tyczką. Łowią na nią wszyscy mistrzowie klubów Robinson, mając świadomość, że najmniejsze detale decydują o końcowym sukcesie lub porażce. To właśnie z pomocą tej żyłki zawodnicy Robinsona sięgali po największe tytuły na arenie ogólnopolskiej, jak również międzynarodowej.” – mówi Mateusz Pustuła.

Żyłka Robinson Supercup – test i krótka recenzja

Przypomnijmy tylko, że żyłka Supercup jest całkowicie niewidoczna w wodzie, charakteryzuje ją brak pamięci i doskonałą wytrzymałością. Dostępna jest w wersji od 0,071 mm, aż do 0,245 mm.